Arama

Büyü Çeşitleri

Sümer Çivi Aşk Büyüsü

Paylaş
Sümer Çivi Aşk Büyüsü

Sümer Çivi Aşk Büyüsü

Bilinen üzere aşk herkesin hayatında nerdeyse en önemli noktaya sahiptir. Kimilerimiz eşlerimiz ve sevgililerimiz olmasa ağır bir buhrana gireriz. Yaşadığımız en ufak sorunda bizi bırakıp gideceklerinden, terkedilmekten ve sevilmemekten korkarız. Tarihimizde Sümerliler tarafından bulunun günümüzde bağlılık anlamına gelen içine yazılar yazılan nişan yüzükleri oldukça önemli bir semboldür. Sümer çivi aşk büyüsü günümüzde sıkça kullanılan bir büyüdür. Bunun en önemli sebebi yapıldıktan sonra asla bozulmamasıdır. Bağlılık anlamında yapılan bu büyü çeşidi kesinlikle size ya da sevdiklerinize zarar vermez. Aksine sevdiklerinizin size daha çok bağlı olmasını sağlar. Eşinizin ya da çocuklarınızın bile eve girmesi zorlaştıysa, sizlerden yavaş yavaş koptuklarını düşünüyorsanız sümer çivi aşk büyüsü sayesinde eve bağlanmalarını sağlayabilirsiniz.

Sadece sevdiğiniz insanları değil, ailenizde yaşadığınız ilişkilerde bile sümer aşk büyüsü sayesinde bağlı olmalarını ve sizi asla terk etmemelerini sağlayabilirsiniz. Bu büyü çalışması için yine bakım çalışması yapılır detaylı bir şekilde analiz edilmesi gerekir. Herkesin çok bilmediği sümer çivi aşk büyüsü oldukça kadim bir büyü çalışmasıdır. Her hocanın yapamadığı oldukça zor bir büyüdür. O yüzden bu büyüyü yapacak işin ehli hocalardan destek almak gerekiyor. Sümer çivi büyüsü sayesinde evliliklerinde ya da ilişkisinde sıkıntı yaşayan kişilerde bağların daha sağlam olunması sağlanır. Bu bağ sayesinde daha güçlü beraberlikler yaşanır.

Günümüzde evlilikler geçmişe nazaran gittikçe bozulmaktadır. Bunun sebebi ise her şeyi tüketmemizdir. Çivi aşk büyüsü sayesinde evliliklerde sağlam bağlar kurulması sağlanarak ömür boyu çözülmeyecek bir bağa sahip olunması hedeflenir. Bu büyü sayesinde sizde ayrıldığınız eşinizle ya da sevgilinizle ömür boyu beraber olabilirsiniz. Bu büyü sayesinde ayrı olduğunuz, platonik aşk yaşadığınız ve üzüldüğünüz ancak beraber olamadığınız kişilerle beraber olabilir uzun ömürlü ilişkiler yaşayabilirsiniz. Bu büyü ile istediğiniz durumların oluşmasına kolaylıkla kavuşabilirsiniz. Bunun için sümer çivi aşk büyüsünü bilen, ilim sahibi bir hocadan destek almanız yeterlidir.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

1 Yorum

  1. handegünbakan 15 Ocak 2020

    Hocam ben bu büyüyü çok duydum ancak, gittiğim hocalar ne yazık ki beni dolandırdı. Bana bu konuda gerçekten yardım edecek bir hoca bulmak istiyorum. Sizi çok araştırdım. lütfen bana bu konuda yardımcı olun ya da yönlendirin. Şimdiden teşekkür ederim.

    Cevapla

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
WhatsApp chat