Arama

Büyü Çeşitleri

Soğutma Büyüsü

Paylaş
Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü yüzyıllardır yapılan bir büyü türüdür. Geçmişe baktığımızda istenilmeyen evliliklerde kullanılan bir büyü çeşididir. Soğutma büyüsünü genel olarak istemeyip evlendiğiniz ya da evlendikten sonra ayrılmak istediğiniz kişiden ayrılmak için kullanılan önemli ve etkili bir büyü çeşididir. Eşlerin arasını açmak ve uzaklaştırmak için kullanılmaktadır. Eğer iyi bir medyumdan soğutma büyüsü yaptırmak istiyorsanız araştırmanızı iyi yapmanız gerekmektedir. Bu çalışmanın en önemli tarafı ise çabuk yapılabiliyor olmasıdır. Medyum hocanızın size söyleyeceği zaman içerisinde sonuca ulaşmanız mümkündür.

Soğutma büyüsü için medyumla yüz yüze görüşmenize gerek yoktur. Bu büyüleri yaptıran kişiler genelde çekinebiliyor. Büyüler daha çok enerji ile yapıldığı için uzaktan da etki edebilmektedir. Kişinin ve sizin bilgileriniz ile çalışma yapılır. Büyüyü yaptırmadan önce ilmi bakım yapılması gerekmektedir. Bakım çalışmaları analiz ve tespit çalışmasıdır. Bu yüzden yapılacak büyü ne olursa olsun önce bakım yapılması size büyünün garantisini de vermektedir. Büyü için gerekli olacak malzemeleri medyumunuz size bakım da söyleyecektir.

Soğutma büyüsü zor olmayan bir büyü çeşididir. O yüzden herkesin yaptırabileceği zararsız bir büyüdür. Hocanın vereceği talimatları eksiksiz uyguladığınız da etkisini hemen hissedeceksiniz. Büyüyü yaptırmanın yanı sıra sizde ya da sevdiğiniz kişi üstünde böyle bir şey olduğunu düşünüyorsanız yine bozdurmak için çalışmaya katılabilirsiniz. İşlemi doğru bir şekilde yaptırmak için iyi bir medyum hocayla iletişime geçebilirsiniz. Bu büyü, önemli bir büyü olduğu için bunu yapan gerçek bir medyumla görüşmelisiniz. Ve medyumun söylediklerini harfiyen yapmalısınız. Herkese yapılan çalışmalar farklılık göstermektedir. Size verilen uygulama yöntemi neyse hoca onu yapacaktır. Bu büyü çeşidi için evli olmanıza gerek yoktur. Erkek arkadaşınızın ya da sevdiğinizin kişinin başkasıyla birlikte olmasını da engelleyebilirsiniz.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

1 Yorum

  1. güvenç h. 15 Temmuz 2020

    işlemleri yaptırıp harika sonuçlar elde etmemize rağmen her gün hocamın sesini duymak için arıyorum sürekli en büyük destekçi bir abi oldu sesinde ki huzur bile yetiyor Allah hocamdan razı olsun

    Cevapla

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
WhatsApp chat