Arama

Hollanda Medyum

Hollanda Medyum Hoca

Paylaş
Cottubus medyum

Hollanda Medyum

Burada yaşamakta olan insanlar bazı nedenlerde ötürü oldukça az sayıda bulunan Hollanda medyum ‘lara başvurup yardım istemektedir. Bunun neticesinde Hollandada medyum olduğunu iddia eden kişi sayısı da maalesef çoğalmıştır. Medyumluğun gerçek amacı ve hizmet ettiği alan, genellikle bilinen fal bakmak, büyü yapmak gibi tanımları kesinlikle içerisinde barındırmamaktadır. Ancak son dönemlerde insanlar üzerinde yapılan yanlış yönlendirmeler sonucunda, medyumların görevlerinin ve yaptıkları işlerin tamamen bunlar olduğu yönünde bir algı oluşmuştur. Oldukça yanlış olan bu yönlendirmenin sonucu olarak, dinimizde çok net ifadelerle haram ve yasak olarak belirtilen bu işlemler meşrulaştırılarak birçok kişi bu şekilde oldukça yanlış yollara sürüklenmiştir. Ancak büyü bozmak , kötü ve negatif enerjilerden arındırmak kişi için iyilik olduğundan bu işlem sevap olarak kabul edilmektedir.

Unutulmasın ki, fal bakmak ve büyü yapmak dinimizce çok net ve kesin bir dille ciddi bir şekilde yasaklanmış ve günah sayılmıştır. Bu tarz işlemlerden ve yapanlardan katiyen uzak durmanız sizin iyiliğine olacaktır. Hollanda medyum hoca yukarıda da belirttiğimiz sakıncalı bir takım işlemler yapabilmekte sizleri olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Medyum Salih gibi gerçekten işin ehli medyumlar bulmak zor olsa da bu konuda biraz araştırma yapmanız durumunda ve Hollandada güvenilir medyum hocaları bulabilirsiniz.

Hollanda Medyum Hoca

Medyum Hollanda bölgesinde yaşayan insanlara kaliteli hizmet vermektedir. Eğer sizde Hollanda medyum hocalar ve sunduğu çözümler olan Spiritüalizm anadalı altındaki alt dallar ile ilgili çözümler arıyorsanız randevu hatlarımıza 0545 406 1586 veya 49 163 911 05 69 üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki; enerji, boyutsal bir kavramdır dolayısıyla yer ve mekan farketmeksizin danışmanlık hizmeti alabilir, sorunlarınıza çareler bulabilirsiniz. Yani dünyanın hangi ülkesinde bulunursanız bulunun, Spiritüel uzman Celalettin Salih Dost ile online görüşmeler gerçekleştirerek aradığınız çözüme bu şekilde ulaşabilirsiniz. Randevu talep etmek için telefon numaralarımıza ulaşabilir veya Hollanda medyum iletişim sayfamızdan online medyum hizmeti ile Whatsapp veya Skype üzerinden sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz.

Medyumluk

Ruhlar âlemi ile iletişime geçebilen kimseler, medyum olarak kendini tanıtmaktadır. Spiritüalizm’de ise dünyadaki bedenini terk eden ruhlarla irtibata geçen, onlardan aldıkları bilgileri dünyaya yansıtan özel yeteneklere sahip kişilerdir. Spiritüalist anlayışa bakıldığında medyumluk yetilerine sahip olmanın bir hüner olmadığını görebilmekteyiz. Etik anlayışa göre kişinin varsa bu yeteneğini asla yanlış yollarda ya da kendisine çıkar sağlayacak amaçta kullanmaması gerekir.

Herkesin doğasında bir şekilde edindiği altıncı hissi kullanmak gibi bir yetenek vardır. Medyumluk bunların ne kadar kullanıldığı ile alakalıdır. Ruhçuluk bilimine göre medyumluk gelecekten bilgi almaktır. Bu durum eterik dünya ile yaşanılan dünya arasında bağlantı kuran kişileri işaret eder. Medyumlar bu bağlantıyı kurarken trans yönteminden faydalanıyor. Trans yöntemi ise beyin enerjisiyle düşündüğü konuya odaklanmak adına tüm yoğunluğunu vererek, karşısındaki kişinin ya da bir nesnenin bilinmeyen hallerini anlayamaya çalışmaktır. Medyumların bu süreçte trans halindeyken bir süreliğine de olsa ruhları bedenden ayrılır ve eterik bağ ile yoğunlaşır. Yoğunlaşma sayesinde zamana ve konuya odaklanma sağlanır.

Tüm canlıların yaratılışında, sezilerini ve altıncı his denilen yeteneklerini kullanma özelliği yer almaktadır. Medyum olduğunu iddia eden kimselerin yukarıda belirttiğimiz yeteneklerini üst düzeyde kullanabiliyor olması çok normaldir. Spiritüalizm’e göre Hollanda medyum , yalnızca gelecekten veya henüz yaşanmamış zamandan bilgiler almak değildir. Salt olarak bununla sınırlamak çok net bir şekilde bu bilime haksızlıktır. Medyumluk ve ilgili faaliyetleri, Spiritüalizm yani Ruh Bilimi’nin alt kollarından yalnızca ufak bir parçadır. Bu bilimin kökleri oldukça eski zamanlara dayanmakta olup net olarak bir çıkış tarihi bilinememektedir. Sahip olunan bu yetenekleri kötü emeller ve kişisel çıkarlar için kullananlar yanlış yola sapmış ve lanetlenmiş kimselerdir.

Maalesef yaşadığımız bu dönemde medyum denildiği zaman birçok kimsenin aklına fal yapan medyum, büyü yapan medyum vb. tanımlar gelmektedir. Ancak net olarak unutulmaması gerekir ki, yukarıda saydığımız tehlikeli işlemler İslam dinine göre çok kesin ifadelerle yasak sayılarak haram kılınmıştır. Sizlerinde bunun bilincinde olmanızı temenni ederiz.

Medyumluk Çeşitleri Nelerdir?

Medyumluk, ruhsal alanda irade ve idrak yönünden medyumluk ve tezahür yönünden medyumluk olarak iki farklı çeşitten oluşmaktadır. Dünyasal irade ve idrak yönünden sınıflandırılan medyumluk da üç ana grupta inceleniyor. Medyumların kendi idrak ettikleri işleri, kendi iradeleri dahilinde yaptığını bilmesine sezgisel medyumluk, kendi iradeleri ile hareket etmiyor gibi görünmeleri ve idraksiz olmalarına ise mekanik medyumluk adı verilir. Otomatik medyumlukta ise medyumun hareketlerine yönelik idrakı görünür ancak iradesi görünmez.
Tezahür yönünden sınıflandırılan medyumun ortaya koymuş olduğu belirtilere göre zihinsel ve fiziksel medyumluk vardır. Zihinsel medyumluk, medyumun ruhlarla iletişime geçip bilgi alışverişini sağlayan medyumluktur. Fiziksel medyumluk ise materyanizasyon, levitasyon, demateryalizasyon ve telekinezi gibi fiziksel olayların olduğu paranormalfenomenleri kapsar. Yani burada anlatılmak istenen şey şudur; ruhsal irtibat söz konusu olmadan paranormalfenomenler ile ortaya koyulabilen özel yetenekli kimselerdir.

Medyumlukta Bilgi Transferi

Medyumlar, insanların beş duyu organıyla algılayabildiği pek çok şeyi çok yüksek düzeydeki sinyaller ile algılayabilir. Bu sinyaller onlar tarafından farklı yollarla alınır ve aktarılır.
• Kulağına Gelen Sesle Bilgi Aktarır
Medyumlar kulağına gelen sesle bilgi aktarımı yapabilir. Bazıları yanında bir kişi oturuyor ve onun kulağına bir şey fısıldıyormuş gibi eğilir ve dikkatlice dinler. Hatta bu sesleri daha net duyabilmek adına bardak gibi nesneler kullanır.
• Altıncı Hissi İle Bilgi Aktarır
Medyumlar tamamen kendi hislerinden faydalanarak bilgi aktarabilir. Kişiyi dinledikten sonra konuya yoğunlaşmaya başlarlar. Ardından sanki içlerinde başka bir kişi varmış ve ondan gelen sesi dinliyormuş gibi kulak verirler. Bu gelen sesleri, kendi tecrübe ve deneyimleri eşliğinde dışarı aktarırlar.
• Tırnağa Bakarak Aktarım Yapmak
Medyum karşısındaki kişinin ellerini tutar ve tırnaklarına bakar. Tamamen tırnağa odaklandıktan sonra orayı bir televizyon ekranı gibi görür ve yorumlamada bulunur.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

7 Yorumlar

 1. zübeyde 14 Aralık 2020

  Tavsiye üzerine Celalettin hoca ile işlemlere başladım çok memnun kaldım güvenebilirsiniz

  Cevapla
 2. Zeki 4 Eylül 2020

  kesinlikle kendisinden şüphe etmeyin. ilk çalışmayı yaptıktan sonra göreceksiniz ki doğru kararı vermişsiniz. hocam çok teşkkürler

  Cevapla
 3. emin amsterdam 7 Temmuz 2020

  Eşimle 2 yıldır bitmek bilmeyen anlaşmazlık hocamın çalışmaları sayesinde sorunlarımız çözüldü gönül rahatlığıyla hocamı tavsiye ediyorum

  Cevapla
 4. Gülnaz, Hollanda 5 Haziran 2020

  Merhaba bende Hollanda’da yaşıyorum. Oğlumun geceleri korkmaları ve ağlamaları üzerine araştırma yaparken hoca ile ilgili sayfalara ve yazılarına denk geldim. Birçok hocayla görüştüm çok güven vermediler. Salih hoca daha güvenilirdi iyi ki de hocayla görüşmüşüm diyorum. Sağolsun bize çok yardımı dokundu. Oğlum şimdi daha rahat yatıyor. Tavsiye ediyorum.

  Cevapla
 5. bayram ozkaya 12 Mayıs 2020

  hocam allah rızası icin bana yardımcı ol .sıkıntılarım var korku var panik atak var dısarı cıkamıyom

  Cevapla
 6. cemktn 15 Ocak 2020

  İşinin ehli bir hoca. Kendisine kız arkadaşımla beraber olabilmek, barışmak için başvurdum. Kısa sürede bana yardımcı oldu. Teşekkür ediyorum kendisine. Saygılar.

  Cevapla
 7. ayşen 15 Ocak 2020

  Oğlum için Hollanda medyum hoca ararken en yakın Almanya’da Salih Hocama eşimle gittik. Oğlumun çok siniri vardı. Sürekli bizimle kavga edip duruyordu. Asla başa çıkamıyorduk. Bunun için Salih hocama baktırdım. Sağolsun oğlum şuan daha sakin ve iyi. İnşşallah böyle devam eder. Allah razı olsun.

  Cevapla

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
WhatsApp chat