Arama

Fransa Medyum

Fransa Nancy Medyum

Paylaş
Nancy Medyum

Nancy Medyum

Burada yaşamakta olan insanlar bazı nedenlerde ötürü oldukça az sayıda bulunan Nancy medyum‘lara başvurup yardım istemektedir. Bunun neticesinde Nancy’de medyum olduğunu iddia eden kişi sayısı da maalesef çoğalmıştır. Medyumluğun gerçek amacı ve hizmet ettiği alan, genellikle bilinen fal bakmak, büyü yapmak gibi tanımları kesinlikle içerisinde barındırmamaktadır. Ancak son dönemlerde insanlar üzerinde yapılan yanlış yönlendirmeler sonucunda, medyumların görevlerinin ve yaptıkları işlerin tamamen bunlar olduğu yönünde bir algı oluşmuştur. Oldukça yanlış olan bu yönlendirmenin sonucu olarak, dinimizde çok net ifadelerle haram ve yasak olarak belirtilen bu işlemler meşrulaştırılarak birçok kişi bu şekilde oldukça yanlış yollara sürüklenmiştir. Ancak büyü bozmak , kötü ve negatif enerjilerden arındırmak kişi için iyilik olduğundan bu işlem sevap olarak kabul edilmektedir.

Unutulmasın ki, fal bakmak ve büyü yapmak dinimizce çok net ve kesin bir dille ciddi bir şekilde yasaklanmış ve günah sayılmıştır. Bu tarz işlemlerden ve yapanlardan katiyen uzak durmanız sizin iyiliğine olacaktır. Nancy medyum hoca yukarıda da belirttiğimiz sakıncalı bir takım işlemler yapabilmekte sizleri olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Medyum Salih gibi gerçekten işin ehli medyumlar bulmak zor olsa da bu konuda biraz araştırma yapmanız durumunda ve Nancy’de güvenilir medyum hocaları bulabilirsiniz.

Nancy Medyum Hoca

Medyum Nancy bölgesinde yaşayan insanlara kaliteli hizmet vermektedir. Eğer sizde Nancy medyum hocalar ve Fransa medyum hoca kimselerin sunduğu çözümler olan Spiritüalizm anadalı altındaki alt dallar ile ilgili çözümler arıyorsanız randevu hatlarımıza 0545 406 1586 veya 49 163 911 05 69 üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki; enerji, boyutsal bir kavramdır dolayısıyla yer ve mekan farketmeksizin danışmanlık hizmeti alabilir, sorunlarınıza çareler bulabilirsiniz. Yani dünyanın hangi ülkesinde bulunursanız bulunun, Spiritüel uzman Celalettin Salih Dost ile online görüşmeler gerçekleştirerek aradığınız çözüme bu şekilde ulaşabilirsiniz. Randevu talep etmek için telefon numaralarımıza ulaşabilir veya Nancy medyum iletişim sayfamızdan online medyum hizmeti ile Whatsapp veya Skype üzerinden sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz.

Medyumluk

Ruhlar âlemi ile iletişime geçebilen kimseler, medyum olarak kendini tanıtmaktadır. Spiritüalizm’de ise dünyadaki bedenini terk eden ruhlarla irtibata geçen, onlardan aldıkları bilgileri dünyaya yansıtan özel yeteneklere sahip kişilerdir. Spiritüalist anlayışa bakıldığında medyumluk yetilerine sahip olmanın bir hüner olmadığını görebilmekteyiz. Etik anlayışa göre kişinin varsa bu yeteneğini asla yanlış yollarda ya da kendisine çıkar sağlayacak amaçta kullanmaması gerekir.

Herkesin doğasında bir şekilde edindiği altıncı hissi kullanmak gibi bir yetenek vardır. Medyumluk bunların ne kadar kullanıldığı ile alakalıdır. Ruhçuluk bilimine göre medyumluk gelecekten bilgi almaktır. Bu durum eterik dünya ile yaşanılan dünya arasında bağlantı kuran kişileri işaret eder. Medyumlar bu bağlantıyı kurarken trans yönteminden faydalanıyor. Trans yöntemi ise beyin enerjisiyle düşündüğü konuya odaklanmak adına tüm yoğunluğunu vererek, karşısındaki kişinin ya da bir nesnenin bilinmeyen hallerini anlayamaya çalışmaktır. Medyumların bu süreçte trans halindeyken bir süreliğine de olsa ruhları bedenden ayrılır ve eterik bağ ile yoğunlaşır. Yoğunlaşma sayesinde zamana ve konuya odaklanma sağlanır.

Tüm canlıların yaratılışında, sezilerini ve altıncı his denilen yeteneklerini kullanma özelliği yer almaktadır. Medyum olduğunu iddia eden kimselerin yukarıda belirttiğimiz yeteneklerini üst düzeyde kullanabiliyor olması çok normaldir. Spiritüalizm’e göre Nancy medyum , yalnızca gelecekten veya henüz yaşanmamış zamandan bilgiler almak değildir. Salt olarak bununla sınırlamak çok net bir şekilde bu bilime haksızlıktır. Medyumluk ve ilgili faaliyetleri, Spiritüalizm yani Ruh Bilimi’nin alt kollarından yalnızca ufak bir parçadır. Bu bilimin kökleri oldukça eski zamanlara dayanmakta olup net olarak bir çıkış tarihi bilinememektedir. Sahip olunan bu yetenekleri kötü emeller ve kişisel çıkarlar için kullananlar yanlış yola sapmış ve lanetlenmiş kimselerdir.

Maalesef yaşadığımız bu dönemde medyum denildiği zaman birçok kimsenin aklına fal yapan medyum, büyü yapan medyum vb. tanımlar gelmektedir. Ancak net olarak unutulmaması gerekir ki, yukarıda saydığımız tehlikeli işlemler İslam dinine göre çok kesin ifadelerle yasak sayılarak haram kılınmıştır. Sizlerinde bunun bilincinde olmanızı temenni ederiz.

Medyumluk Çeşitleri Nelerdir?

Medyumluk, ruhsal alanda irade ve idrak yönünden medyumluk ve tezahür yönünden medyumluk olarak iki farklı çeşitten oluşmaktadır. Dünyasal irade ve idrak yönünden sınıflandırılan medyumluk da üç ana grupta inceleniyor. Medyumların kendi idrak ettikleri işleri, kendi iradeleri dahilinde yaptığını bilmesine sezgisel medyumluk, kendi iradeleri ile hareket etmiyor gibi görünmeleri ve idraksiz olmalarına ise mekanik medyumluk adı verilir. Otomatik medyumlukta ise medyumun hareketlerine yönelik idrakı görünür ancak iradesi görünmez.
Tezahür yönünden sınıflandırılan medyumun ortaya koymuş olduğu belirtilere göre zihinsel ve fiziksel medyumluk vardır. Zihinsel medyumluk, medyumun ruhlarla iletişime geçip bilgi alışverişini sağlayan medyumluktur. Fiziksel medyumluk ise materyanizasyon, levitasyon, demateryalizasyon ve telekinezi gibi fiziksel olayların olduğu paranormalfenomenleri kapsar. Yani burada anlatılmak istenen şey şudur; ruhsal irtibat söz konusu olmadan paranormalfenomenler ile ortaya koyulabilen özel yetenekli kimselerdir.

Medyumlukta Bilgi Transferi

Medyumlar, insanların beş duyu organıyla algılayabildiği pek çok şeyi çok yüksek düzeydeki sinyaller ile algılayabilir. Bu sinyaller onlar tarafından farklı yollarla alınır ve aktarılır.
• Kulağına Gelen Sesle Bilgi Aktarır
Medyumlar kulağına gelen sesle bilgi aktarımı yapabilir. Bazıları yanında bir kişi oturuyor ve onun kulağına bir şey fısıldıyormuş gibi eğilir ve dikkatlice dinler. Hatta bu sesleri daha net duyabilmek adına bardak gibi nesneler kullanır.
• Altıncı Hissi İle Bilgi Aktarır
Medyumlar tamamen kendi hislerinden faydalanarak bilgi aktarabilir. Kişiyi dinledikten sonra konuya yoğunlaşmaya başlarlar. Ardından sanki içlerinde başka bir kişi varmış ve ondan gelen sesi dinliyormuş gibi kulak verirler. Bu gelen sesleri, kendi tecrübe ve deneyimleri eşliğinde dışarı aktarırlar.
• Tırnağa Bakarak Aktarım Yapmak
Medyum karşısındaki kişinin ellerini tutar ve tırnaklarına bakar. Tamamen tırnağa odaklandıktan sonra orayı bir televizyon ekranı gibi görür ve yorumlamada bulunur.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WhatsApp chat