Arama

Almanya Büyü Bozan Hoca Almanya Büyücü Almanya Medyum Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü

Paylaş
Evlilik Büyüsü

Evlilik büyüsü, kişilerin çok geçmişten bu yana kullandıkları bir büyü türüdür. Genel anlamda kötü niyetle yapılmayan bir büyüdür. Eskiden ailelerin çocuklarının yuva kurup hemen evlenmesi için yapılırdı. Günümüz de artık evlenmek isteyen kişilerin aileleri izin vermediği için evlilik büyüsüne başvurması daha olasıdır. Evlilik büyüsünü evlilik süreçlerinde olası durumlar karşısında engel çıkan kişilerin bu engelleri kaldırması amacıyla yaptığı büyüdür. Ya da evliliklerine mani olan kişileri evlenmelerine ikna etmek içinde tercih edilen büyüdür. Tabi sevgili olup evlenme aşamasına gelemeyen kişilere de evlilik büyüsü yapılarak, onların evliliğe ikna olması sağlanır. Karşı tarafın evlilik için bahaneleri olsa da, evlilik büyüsü sayesinde düşünceleri ve size bakışı değişir.

Evlilik büyüsünün her iki taraf için zararı yoktur. Mutlu olunması için yapılan, mutlu yuvaların kurulması için yaptırılan bir büyüdür. Bu büyü için tabi iyi bir medyuma gitmekte fayda vardır. Her büyü gibi evlilik büyüsü için uzaktan da yaptırabilirsiniz. Yapılacak büyünün öncesinde mutlaka ilmi bakımın yapılması gerekmektedir. İlmi bakım yapılacak büyüsünün kişi üzerindeki etkisine bakılır. Tespit ve analiz için önemli bir aşamadır. Enerjisel olarak yapılan her büyünün öncesinde bakım yapılması sizi sonuca daha kolay götürmektedir. Birçok sebepten ötürü evlilik olmuyorsa, evlilik büyü işlemi sayesinde sayesinde tüm negatif durumlar ortadan kalkmaktadır. Kişinin düşünce yapısından size bağlılığına kadar her şey etkilenmektedir. Ve kişi büyüden sonra artık sizin tesiriniz altında olmaya başlamaktadır.

Evlilik büyüsünü üstünde kısmetsizlik olan ve bir türlü ilişkilerini uzun süre tutamayan, nasipsiz ya da bahtsız kişiler içinde kullanılan bir büyüdür. Evlilik büyüsü yaptırdığınız zaman kısmetiniz açılır ve kısa bir zaman içinde talep ettiğiniz şekilde güzel kısmetler karşınıza çıkar. Evlilik büyüleri yaptırmanın yanı sıra evlilik büyüsünü bozdurmanız da mümkündür. Kişi evlilik büyüsü yaptırdığı kişiden kendisi soğuduysa ve o kişiyle artık beraber olmak istemiyorsa yapılan evlilik büyüsünü bir medyum aracılığıyla bozdurması mümkündür. Bunun için işin ehli bir medyum hocayla görüşüp bozdurma işlemi yaptırmalıdır. Tabi ilk etapta yine bozdurmak içinde ilmi bakım yapılması şarttır.

Avrupa’da yaşayan gurbetçilerimiz, evlilik büyüsü yaptırmak ve bozdurmak, detaylı bilgi almak içn +49 163 911 0569 whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
WhatsApp chat