Arama

Avusturya Büyücü

Avusturya Büyücü Hoca

Paylaş
Avusturya büyücü

Avusturya Büyücü Hoca

Avusturya büyücü hoca bu bölgede gurbetçilerimize birtakım büyü hizmetleri veren kimsedir. Avusturya büyü yapan hoca ve Avusturya büyü bozan hocalar burada çeşitli lokasyonlarda hizmet vermeye devam etmektedir. Herkesin bildiği gibi büyü, İslam’a göre yanlış ve tehlikeli bir işlem olarak nitelendirilmiştir. Bir kişi eğer kendisi üzerinde büyü yapılmış olduğunu düşünüyorsa acil olarak Avusturya büyü bozan hoca ile Avusturyada medyum hoca ile irtibata geçmelidir. Büyünün odak noktası karşı taraftaki kişiye zarar vermek veya zarara uğratmak üzerine yoğunlaşmıştır. Bazı kimseler Avusturya büyücü hoca ve Avusturya cinci hoca adı altında bu işlemleri gerçekleştirmektedir.

Avusturya Büyücü Hoca Adresleri

Bu bölgedeki gurbetçilerimiz tarafından çok sık sorulan bir soru olan Avusturya büyücü hoca adresleri ve Avusturya büyücü konusunda sizleri bilgilendirmek amacıyla bilgiler vereceğiz. Bu bölgede ikamet eden kimselerin bazı kişisel nedenlerden ötürü Avusturya cinci hoca sıfatıyla hizmet veren bu kimselere başvurdukları bilinmektedir. Büyü işlemlerinin günah olduğunu bir kez daha hatırlatırız. Fakat negatif enerji bozma veya halk dilinde büyü bozma olarak bilinen işlem, kişiye yarar ve sağlık sağladığından dini olarak bir sakıncası bulunmamaktadır. Bu nedenle Avusturya büyü bozan hoca siz değerli gurbetçi kardeşlerine bu hizmeti kurumsal olarak sağlamaktadır. Avusturya büyücü hoca telefonu +902125700872 veya +49 163 911 05 69 üzerinden iletişime geçmek için arayabilirsiniz. Büyü tamamen enerjisel bir kavram olduğundan temizlenerek kişi tekrardan eski mutlu günlerine döndürülebilir. Bu tip enerjiler boyutsal olduğu için yaşadığınız konum farketmeksizin telefon üzerinden de büyü temizleme ve bakım yaptırmak mümkündür. Kurumu arayıp asistanımız ile termin sağlayarak Celalettin Salih Hoca ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Avusturya Büyü Yapan Hoca

Kendilerine Avusturya cinci hoca , Avusturya büyü yapan hoca diyerek birtakım doğaüstü varlıklar ile işlem yapan kimseler artık oldukça çoğalmış ve yardıma muhtaç insanları maddi aynı zamanda manevi olarakta manipule etmektedirler. Bu gibi dolandırıcı kişilere itibar etmemenizi tavsiye ediyoruz. Böylelikle yanlış ve haram bir yola sapmamış olacaksınız. Ancak yinede Avusturya cinci hocalar gibi kimselere başvurmak sizin kararınızdır. C.Salih Hoca kurum asistanını ararken kendisinin asla büyü vb. işlemleri yapmadığını aklınızda bulundurunuz. Kendisi beyaz psişik enerjiler ile daire çizerek üzerinizdeki kötü enerjileri (büyü vs.) temizlemektedir.

Büyüler Ne Amaçla Yapılmaktadır?

Büyülerin amacı, özellikle manevi bakımdan da yarar sağlayarak, karşı tarafa zarar vermeye niyetli kişilerin yaptığı, yaptırdığı veya vesile olduğu aynı zamanda tüm dinler tarafından net olarak yasaklanmış doğaüstü ve oldukça kötü enerjiler ile yapılmakta olan bir işlemdir. Tüm dinlerde, büyü yapmak ve aynı zamanda yaptırmak çok net ifadelerle yasaklanmıştır. Müslümanlıkta da büyünün haram olduğu net bir şekilde belirtilmiştir. Yapan ve yaptıran kişi lanetlenmiştir. Bu işlemi yapan kişilere bakımcı, cinci denmektedir. Büyünün amacı çoğunlukla aynıdır, karşı tarafa zarar vermek amaçlanır.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

2 Yorumlar

 1. okan.tr 15 Ocak 2020

  Merhabalar hocam, benim hiç bir işim rast gitmiyor, gün geçtikçe düzelmesini beklediğim halde daha da kötüye gidiyor. Bazı hocalar üzerimde birşeyler olduğunu söylediler. ancak onlar da pek güvenilir gelmedi bana.Kısmet kapalılığı şüphem var. Kısmet Açma için dua yada seans uygulamanız vardır diye düşünüyorum umarım yorumumu görüp bana mail olarak dönüş yapabilirsiniz. saygılar efendim.

  Cevapla
 2. BERK ASLAN KILIC 30 Aralık 2019

  Merhabalar C.Salih Hoca‘m, Viyanada yasiorum Adim Berk Aslan Kilic, yas 22, okumuyorum, is bakiyorum.
  son aylardir sanki birsey beni izliyor gibi bir hissiyat vardi, üzerim‘de asiri bir uyku istegi, cok güclükle sabahlari uyaniyordum, yorgunluk, hic disari cikmama istegi, insanlar’dan uzak duruyorum, yani sozial olamiorum kolay, güclükle cikiyorum yani, cam’in önünde cok duramiyorum biri beni görür diye hep karanlikta camdan baka biliyorum, istemsiz bir utangaclik, özgüven eksikligi , güvensizlik, kendimi cok az disarda gösteriyorum. ama bunda benim yasadigim Evin etrafinda yasiyan insanlar’da cok etkilli oldu cünkü bana karsi cok hassed’ler hic iyi biyere varmami istemeyen cok var, tip olarak’da cok göze gelen yani nazar’a gelen birisiyim herseyimle yani kiskanilan bir‘iyim. Bu piskolijiden cikmak amacli babaannemin yanina tasinmisdim yeni ortam iglesirim düsüncemdi , 1/2 ay kala bildim, ilk basta hersey yolundaydi yavas‘dan kendimi toparliyordum.. sonra‘dan o ürpertiler, hissiyat ve üzerimdeki agirlik fazla‘lasmaya basladi bir gece (1 hafta oluyor olay üzerinden geceli ) uyumaya giderken oda‘ya girdim lamba acik o ürperti cogalmaya basladi ama COk‘da aldiris etmedim (babaannem‘le ayni odada kaliyordum) pijama‘larimi giydim eznadah korku geldi icime, Tam lamba‘yi kapatiyim derken yatag dogru yönelir‘ken birsey benim üzerime dogru bi hizla geldi gecti icimden Ben o an babaanneme zipladim o korkuyla sok ile ne oldugmu sasirdim tir tir titredim hemen babam’i arayip geri geldim ailem’in yanina . o günden beri üzerimden sadece uyku, yorgunluk Kalkti.

  Simdi‘yse o varlik benim‘le heryer‘de kendini hissetiriyor bana korku saliyor ve kendizini oturma odasinin koltugun aynasinin yansimasindan gösterdi kösedi simsiyah birsey bana bakiyor gülüyor sevk duyuyor benim bu halimden. COk korkuyororum.. Sayin hocam bana rahatlik vermiyor her ani kolluyor beni sıkmak icin korkutmak icin varligini yani ciddi derecede hissediyorum. Evde babam olunca kendini COk belli etmiyor ama babam gidince kardeslerimle kalinca hemen belli ediyor kendisini sabah aksam gece‘si Yok bunun. Heran Gele biliyor. Ne yaptiysam gitmiyor cok kuvvetli Birsey, felak, Nas, Ayet El kürsi, Bakaret sure‘si oku‘mama ragmen gitmiyor hic bir sekilde. Lütfen bana yardimci olun kurtarin beni Allah‘in izniyle bu durumdan… Selametle hocam.

  Cevapla

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
WhatsApp chat