Arama

Almanya Medyum

Almanya Frankfurt Medyum

Paylaş
Chemnitz Medyum

Almanya Frankfurt Medyum

Frankfurt Medyum bu bölgede Türk vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet vermektedir. Medyum talepleri çok fazla olması sebebiyle Türkiye’de uzaktan telefon aracılığıyla destek almaya çalışmaktadır. Bu şekilde Uzaktan hizmet alırken ciddi anlamda güven problemi ayrıca dolandırılma gibi durumlar yaşanıyor. Frankfurt Medyum Bölgesinde hizmet almak isteyenler yüz yüze yada kurumu ve açık adresi olan Uzman Medyum tercih etmeleri kaliteli bir hizmet almaları açısında isabetli olacaktır.

Frankfurt Medyum Hizmeti Almak İstiyorum ?

Almanya’nın genelindeki Medyumluk veya Hoca Hizmeti almak isterken Büyü Yapma ve Büyü Yaptırmak düşünceleri dinine doğru olmadığını, yaptırdıklarını ciddi anlamda negatif enerjini etkisiyle ciddi anlamda sosyal düşünce bozukluğu ve davranış bozuklukları belirtileri ile karşılaşabilirler. Bunun yanı sıra manevi huzursuzluk yaşanması oldukça muhtemeldir.

Frankfurt Büyü Yaptırmak yerine Büyü Bozma nasıl olur Yada günahı var mı diye olumsuz düşünmelerine gerek yoktur. Dinimizde halk dilinde Medyumlar Büyü Yapar ve Büyü Bozmazlar algısı vardır. Birçok Medyum Frankfurt Bölgesinde Tercih genelikle Büyü Yaptırmak olduğu için talep doğrultusunda maddi yönden kazanç elde etmek için yanlış işlem yapmayı dünya arzular için kabul ederler.

Frankfurt En İyi Medyum Adresi

Bizlerde Hizmet almak isteyen Türk ve Yabancı vatandaşlarımız İstanbul ve Almanya  şubelerimizden termin alarak bizlerden hizmet alabilirler.Bunun için Hizmet alırken yüz yüze mi yada uzaktan görüntülü Medyum Hizmetimi almak istediklerini kurumu aradıklarını belirtmeniz gerekmektedir.

Metafizik Bioenerji Uzmanı Celalettin Salih Dost Belirli günler Almanya Şubesi ve ya İstanbul şubesinde olduğu için hangi günlerde danışmanlık verdiğini ve programını öğrenmek adına CSE Danışmanlık Kurumunu arayarak bilgi alabilirler.

Frankfurt Medyum Çağrı Merkezi

Almanya şubesi için 00 49 163 911 05 69

Adres: Meybuschhof 37, 45327 Essen, Almanya

Türkiye Şubesi :     00 90 212 570 08 72

Adres: Yakuplu Mah. Yakuplu Cd. No: 6 Ceylan Residence A Blok No: 35 Beylikdüzü / İstanbul

Yukarı da ki numaralar arayarak termin saatini alarak bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Uyarı : Çağrı Merkezimizi sadece randevu almak için ararsanız sizlere kolaylık sağlamış oluruz.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

5 Yorumlar

 1. yasemindy 23 Ocak 2020

  Merhabalar ben sizi bir kaç zamandır takip ediyorum. Almanya frankfurt medyum yazıyor ancak yakın zaman da Essen’de olacağınız belirtilmiştir. Sizler ile görüşmek istiyorum. Destek almak istediğim konular var ve kimseye güvenemediğim için çekiniyorum ancak sizleri yakın çevremden de duyduğum için birebir gelip görüşmek istiyorum. Şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum.

  Cevapla
 2. Avrupa Medyum 8 Ocak 2020

  Seyfettin Bey merhaba,
  Termin ile alakalı detaylı bilgi almak için lütfen +49 163 911 0569 numaralı WhatsApp hattımız üzerinden iletişime geçiniz.

  Cevapla
 3. seyfettin durmaz 3 Ocak 2020

  hocam merhabalar, ben sizi bir akrabamdan öğrendim. essene geleceğinizi söyledi. bende termin almak istiyorum inşallah. bana dönüş yapabilir misiniz. şimdiden teşekkür ederim.

  Cevapla
 4. Avrupa Medyum 25 Aralık 2019

  Hamza Bey merhabalar, Celalettin Salih Hocamız 21 Ocak – 10 Şubat tarihleri arasında Essen’de seanslar düzenleyecektir. Detaylı bilgi için lütfen bize +49 163 911 0569 Whatsapp üzerinden ulaşın. Saygılarımızla.

  Cevapla
 5. Hamza Karaaslan 24 Aralık 2019

  Celalettin Salih Hocam Türkiye’de Almanya Essen gelmişsiniz Akrabalarım sizleri tavsiye etti. Almanya Frankfurt gelecek misiniz yoksa bakım Köln mü olacak. Telefonla aradım devamlı meşgul gözüküyor yada hatta başka biriyle görüşme olduğu yanıtı alıyorum bana mail aracılığıyla çalışanlara dönüş sağlayabilir saygılarımla

  Cevapla

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WhatsApp chat