Arama

Almanya Medyum

Almanya Berlin Medyum

Paylaş
Regensburg medyum

Almanya Berlin Medyum

Burada yaşamakta olan insanlar bazı nedenlerde ötürü oldukça az sayıda bulunan Berlin medyum ‘lara başvurup yardım istemektedir. Bunun neticesinde Berlinda medyum olduğunu iddia eden kişi sayısı da maalesef çoğalmıştır. Medyumluğun gerçek amacı ve hizmet ettiği alan, genellikle bilinen fal bakmak, büyü yapmak gibi tanımları kesinlikle içerisinde barındırmamaktadır. Ancak son dönemlerde insanlar üzerinde yapılan yanlış yönlendirmeler sonucunda, medyumların görevlerinin ve yaptıkları işlerin tamamen bunlar olduğu yönünde bir algı oluşmuştur. Oldukça yanlış olan bu yönlendirmenin sonucu olarak, dinimizde çok net ifadelerle haram ve yasak olarak belirtilen bu işlemler meşrulaştırılarak birçok kişi bu şekilde oldukça yanlış yollara sürüklenmiştir. Ancak büyü bozmak , kötü ve negatif enerjilerden arındırmak kişi için iyilik olduğundan bu işlem sevap olarak kabul edilmektedir.

Unutulmasın ki, fal bakmak ve büyü yapmak dinimizce çok net ve kesin bir dille ciddi bir şekilde yasaklanmış ve günah sayılmıştır. Bu tarz işlemlerden ve yapanlardan katiyen uzak durmanız sizin iyiliğine olacaktır. Berlin medyum hoca yukarıda da belirttiğimiz sakıncalı bir takım işlemler yapabilmekte sizleri olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Medyum Salih gibi gerçekten işin ehli medyumlar bulmak zor olsa da bu konuda biraz araştırma yapmanız durumunda ve Berlinda güvenilir medyum hocaları bulabilirsiniz.

Berlin Medyum Hoca

Medyum Berlin bölgesinde yaşayan insanlara kaliteli hizmet vermektedir. Eğer sizde Berlin medyum hocalar ve Vorarlberg medyum hoca kimselerin sunduğu çözümler olan Spiritüalizm anadalı altındaki alt dallar ile ilgili çözümler arıyorsanız randevu hatlarımıza 0545 406 1586 veya 49 163 911 05 69 üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki; enerji, boyutsal bir kavramdır dolayısıyla yer ve mekan farketmeksizin danışmanlık hizmeti alabilir, sorunlarınıza çareler bulabilirsiniz. Yani dünyanın hangi ülkesinde bulunursanız bulunun, Spiritüel uzman Celalettin Salih Dost ile online görüşmeler gerçekleştirerek aradığınız çözüme bu şekilde ulaşabilirsiniz. Randevu talep etmek için telefon numaralarımıza ulaşabilir veya Berlin medyum iletişim sayfamızdan online medyum hizmeti ile Whatsapp veya Skype üzerinden sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz.

Medyumluk

Ruhlar âlemi ile iletişime geçebilen kimseler, medyum olarak kendini tanıtmaktadır. Spiritüalizm’de ise dünyadaki bedenini terk eden ruhlarla irtibata geçen, onlardan aldıkları bilgileri dünyaya yansıtan özel yeteneklere sahip kişilerdir. Spiritüalist anlayışa bakıldığında medyumluk yetilerine sahip olmanın bir hüner olmadığını görebilmekteyiz. Etik anlayışa göre kişinin varsa bu yeteneğini asla yanlış yollarda ya da kendisine çıkar sağlayacak amaçta kullanmaması gerekir.

Herkesin doğasında bir şekilde edindiği altıncı hissi kullanmak gibi bir yetenek vardır. Medyumluk bunların ne kadar kullanıldığı ile alakalıdır. Ruhçuluk bilimine göre medyumluk gelecekten bilgi almaktır. Bu durum eterik dünya ile yaşanılan dünya arasında bağlantı kuran kişileri işaret eder. Medyumlar bu bağlantıyı kurarken trans yönteminden faydalanıyor. Trans yöntemi ise beyin enerjisiyle düşündüğü konuya odaklanmak adına tüm yoğunluğunu vererek, karşısındaki kişinin ya da bir nesnenin bilinmeyen hallerini anlayamaya çalışmaktır. Medyumların bu süreçte trans halindeyken bir süreliğine de olsa ruhları bedenden ayrılır ve eterik bağ ile yoğunlaşır. Yoğunlaşma sayesinde zamana ve konuya odaklanma sağlanır.

Tüm canlıların yaratılışında, sezilerini ve altıncı his denilen yeteneklerini kullanma özelliği yer almaktadır. Medyum olduğunu iddia eden kimselerin yukarıda belirttiğimiz yeteneklerini üst düzeyde kullanabiliyor olması çok normaldir. Spiritüalizm’e göre Berlin medyum , yalnızca gelecekten veya henüz yaşanmamış zamandan bilgiler almak değildir. Salt olarak bununla sınırlamak çok net bir şekilde bu bilime haksızlıktır. Medyumluk ve ilgili faaliyetleri, Spiritüalizm yani Ruh Bilimi’nin alt kollarından yalnızca ufak bir parçadır. Bu bilimin kökleri oldukça eski zamanlara dayanmakta olup net olarak bir çıkış tarihi bilinememektedir. Sahip olunan bu yetenekleri kötü emeller ve kişisel çıkarlar için kullananlar yanlış yola sapmış ve lanetlenmiş kimselerdir.

Maalesef yaşadığımız bu dönemde medyum denildiği zaman birçok kimsenin aklına fal yapan medyum, büyü yapan medyum vb. tanımlar gelmektedir. Ancak net olarak unutulmaması gerekir ki, yukarıda saydığımız tehlikeli işlemler İslam dinine göre çok kesin ifadelerle yasak sayılarak haram kılınmıştır. Sizlerinde bunun bilincinde olmanızı temenni ederiz.

Berlin Medyumluk Çeşitleri Nelerdir?

Medyumluk, ruhsal alanda irade ve idrak yönünden medyumluk ve tezahür yönünden medyumluk olarak iki farklı çeşitten oluşmaktadır. Dünyasal irade ve idrak yönünden sınıflandırılan medyumluk da üç ana grupta inceleniyor. Medyumların kendi idrak ettikleri işleri, kendi iradeleri dahilinde yaptığını bilmesine sezgisel medyumluk, kendi iradeleri ile hareket etmiyor gibi görünmeleri ve idraksiz olmalarına ise mekanik medyumluk adı verilir. Otomatik medyumlukta ise medyumun hareketlerine yönelik idrakı görünür ancak iradesi görünmez.
Tezahür yönünden sınıflandırılan medyumun ortaya koymuş olduğu belirtilere göre zihinsel ve fiziksel medyumluk vardır. Zihinsel medyumluk, medyumun ruhlarla iletişime geçip bilgi alışverişini sağlayan medyumluktur. Fiziksel medyumluk ise materyanizasyon, levitasyon, demateryalizasyon ve telekinezi gibi fiziksel olayların olduğu paranormalfenomenleri kapsar. Yani burada anlatılmak istenen şey şudur; ruhsal irtibat söz konusu olmadan paranormalfenomenler ile ortaya koyulabilen özel yetenekli kimselerdir.

Medyumlukta Bilgi Transferi

Medyumlar, insanların beş duyu organıyla algılayabildiği pek çok şeyi çok yüksek düzeydeki sinyaller ile algılayabilir. Bu sinyaller onlar tarafından farklı yollarla alınır ve aktarılır.
• Kulağına Gelen Sesle Bilgi Aktarır
Medyumlar kulağına gelen sesle bilgi aktarımı yapabilir. Bazıları yanında bir kişi oturuyor ve onun kulağına bir şey fısıldıyormuş gibi eğilir ve dikkatlice dinler. Hatta bu sesleri daha net duyabilmek adına bardak gibi nesneler kullanır.
• Altıncı Hissi İle Bilgi Aktarır
Medyumlar tamamen kendi hislerinden faydalanarak bilgi aktarabilir. Kişiyi dinledikten sonra konuya yoğunlaşmaya başlarlar. Ardından sanki içlerinde başka bir kişi varmış ve ondan gelen sesi dinliyormuş gibi kulak verirler. Bu gelen sesleri, kendi tecrübe ve deneyimleri eşliğinde dışarı aktarırlar.
• Tırnağa Bakarak Aktarım Yapmak
Medyum karşısındaki kişinin ellerini tutar ve tırnaklarına bakar. Tamamen tırnağa odaklandıktan sonra orayı bir televizyon ekranı gibi görür ve yorumlamada bulunur.

7 Yorumlar

 1. Mehmet, Berlin 8 Haziran 2020

  Berlin’de yaşıyoruz. Kardeşimiz için destek almıştık. Üzerinde büyü olduğunu düşünüyorduk. Bunun için hocalara bakarken bulduk. Güvenilir bir hocaya benziyordu. Termine whatsapp üzerinden görüntülü arama şeklinde oldu bizimde. Gayet memnun kaldık hocadan şimdi sonuçlarını görmeye başladık. Kendisinin büyü yapmayan bir hoca olması da önemliydi bizim için. Tavsiye ediyorum.

  Cevapla
 2. Ayla Dosdoğru, Berlin 21 Mayıs 2020

  Üzerimde büyü olduğundan şüpheleniyordum. Bunu düşünmeden önce psikolojik destek aldım uzun bir süre. İlaç tedavisi eşliğinde ancak intihar düşüncesi ve kendime zarar verme istediğim asla geçmiyordu. Normalde çok inançlı biri değilim ancak çevremden insanlar bir hocaya görünmemi istedi. Bende bir kaç hocayla görüştüm Salih bey de bunlardan biriydi ve diğerlerine nazaran daha güvenilir geldi. Kendisiyle termine katıldım. Gerçekten ilmi bakımda bile bazı şeylerin farkına varabiliyorsun. Sonrasında seanslara başladık. Ortama 2-3 ay sonra tamamen şikayetlerimden kurtuldum. Kendisini tavsiye eder teşekkürlerimi sunarım.

  Cevapla
 3. Sevda Düngüz, Hessen 1 Mayıs 2020

  Ben Hessen’den yazıyorum. 4 ay önce nişanlımla aram bozuldu nişan atma evresine kadar geldik. Ailesinden tarafından bir türlü kabul edilmiyordum. Nişanlımı da çok seviyordum. Bende hocayla görüşsem iyi olur diye düşünüp araştırmıştım. Başka hocalardan da destek aldım ancak faydasını göremedim. Sanki nişanlım gün geçtikçe benden vazgeçiyordu. Celalettin hocayıda Avrupa da yayınlanan reklamlardan gördüm. Yüz yüze görüşmek için ancak gidemedim. Kendisiyle görüntülü online görüştük. yaptığı işlemler sayesinde ve zamanla nişanlım ban karşı daha iyi olmaya başladı. Şimdi aramız çok güzel. Hocama çok teşekkür ediyorum.

  Cevapla
 4. Makbule, Berlin 30 Nisan 2020

  Celalettin hocaya kızımla ilgili yardım istedim. Allah razı olsun beni çok iyi yönlendirdi. Şuan kızımla ilgili herhangi bir sıkıntım kalmadı şükür. Teşekkürler.

  Cevapla
 5. Gülnur, 29 Nisan 2020

  Berlin de yaşıyorum. Bundan 1 yıl önce kendimle ilgili sıkıntılarım başladı. Geceleri kendi kendime konuşmalarım oluyordu. Özellikle odama girdiğim zamanlarda. Daha sonra internet üzerinden araştırmalar yaptım. Bir kaç hocaya danıştım tabi ancak olmadı. Salih hocamıda internetten buldum. Randevumu aldım. Whatsaap üzerinden görüntülü arama şeklinde oldu. Sorunlarımdan ortalama 2-3 ay sonra kurtuldum. Salih bey’e sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

  Cevapla
 6. Avrupa Medyum 17 Ocak 2020

  Didem Hanım Merhaba,
  Celalettin Salih Hocamız; 21 Ocak – 10 Şubat tarihleri arasında Almanya, Essen’de bulunacaktır. Detayli bilgi almak ve termin oluşturmak için lütfen +49 163 911 0569 Whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçiniz.
  Saygılarımızla,
  Sayfa Yönetimi

  Cevapla
 7. didemkt 15 Ocak 2020

  hocam merhaba, ben eşimden boşanmak üzereyim. bu konuda sizi bir tanıdığım önerdi. sizden çok memnun kalmış. lütfen bana da yardımcı olabilir misiniz? Almanya’ya da geliyormuşsunuz yüz yüze de görüşmek isterim. saygılar.

  Cevapla

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
WhatsApp chat